Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 16.07.2024)
561400
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8227
танків
15862
ББМ
15368
артилерія
892
ППО
1119
РСЗВ
20680
машин
28
кораблі і катери
Підключення енергонезалежного інтернету
Опубліковано

Підключення енергонезалежного інтернету

 

 

Складні умови сьогодення з блекаутами у вигляді відключення електроенергії на невизначений час вимагають від провайдерів оперативно реагувати на такі виклики, які вже стали буденністю. Тому важливість забезпечення доступу до мережі Інтернет, яка працює без збоїв навіть в таких складних умовах, беззаперечна. Без доступу до всесвітньої мережі важко уявити сучасне життя. Бізнес, навчання, розваги, покупки, вирішення будь-яких питань тепер активно здійснюється онлайн. Підключити інтернет в Києві, який не залежить від електроенергії можна з допомогою провайдера UTELS.

 

Особливості підключення енергонезалежного інтернету від УТЕЛС

Компанія вже не один рік активно розбудовує свою мережу з використання волоконно-оптичного кабелю по технології GPON, що дозволило забезпечити тисячам споживачів доступ до мережі при обмеженому електропостачанні з високими характеристиками швидкості, стабільністю сигналу.

UTELS проводить інтернет по цій технології в багатоквартирні будинки в столиці з подальшим прокладанням кабелю по квартирах своїх абонентів з підключенням з боку споживача ONU оптичного терміналу.

Особливістю цієї технології є також відсутність проміжних вузлів з додатковим обладнанням, яке не буде виходити з ладу в процесі його експлуатації, що є додатковим плюсом. У випадку відключення світла інтернет буде працювати, як в звичайному режимі. Оптичний термінал, який входить в вартість підключення, заживлюється від павербанку чи mini UPS. Тривалість його роботи від додаткового джерела живлення буде залежати від потужності батареї від 8 до 18 годин.

Все обладнання провайдера також має резервні джерела живлення, що убезпечує його від відключення у випадку раптового зникнення електроенергії.

Кожен абонент, який скористався можливістю підключення оптоволоконного інтернету по технології GPON, отримує:

  • окрему оптоволоконну лінію з високою пропускною здатністю;
  • гігабітний інтернет, який працює без світла;
  • симетричну швидкість;
  • мінімальний ping;
  • доступ до цифрового телебачення високої якості без додаткової плати за його підключення.

 

Команда технічної підтримки UTELS працює без перерв в режимі 24/7, тому всі питання вирішуються оперативно і професійно.

GPON це реалізація з допомогою інтернету безлічі можливостей: проведення онлайн конференцій, передача великих об’ємів даних, кіберспорт, управління функціями “розумного будинку” і багато чого іншого.

UTELS пропонує тарифні плани Premium і Gigabit, в яких передбачено підключення по технології GPON. При цьому є можливість скористатися акційними пропозиціями, які діють протягом обмеженого часу. Тому варто поспішати, щоб отримати енергонезалежний інтернет всього за 1 гривню.

Переходьте за цим лінком https://utels.ua/, щоб дізнатися більше про підключення від провайдера УТЕЛС в Києві. Для цього спочатку ознайомтесь з картою покриття, щоб упевнитися, що ваша адреса є в переліку підключених абонентів.

Створіть комфортні умови для віддаленої роботи чи навчання, скориставшись вигідними пропозиціями від надійного провайдера в Києві.

 

інформація розміщена на правах реклами

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *