Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 14.06.2024)
524060
осіб
359
літаків
326
гелікоптерів
7936
танків
15234
ББМ
13818
артилерія
849
ППО
1101
РСЗВ
18854
машин
28
кораблі і катери
Рекомендації по вибору кращого робота-пилососа від Xiaomi
Опубліковано Оновлено: 24.04.2020

Рекомендації по вибору кращого робота-пилососа від Xiaomi

Мало кому приносить велике задоволення пилососити, але якщо цього не робити, в будинку (або квартирі) будуть накопичуватися бруд та бактерії. Особливо, якщо у вас вдома є ще й кішки та собаки. На щастя, прогрес не стоїть на місці, і розумні люди придумали робот-пилосос. Роботи-пилососи зроблять за вас прибирання в будинку, заощадивши вам дорогоцінний час і значно поліпшивши якість вашого життя.

Сьогодні ми зробимо короткий огляд технічних характеристик роботів-пилососів від компанії Xiaomi, на які слід звернути особливу увагу при виборі. Сучасні моделі роботів пилососів Сяомі бувають різних форм, розмірів і представлені в різному дизайні. Тут досить складно заплутатися і загубитися. Тому, перш ніж ви підете на пошуки свого робота-пилососа, ми нагадаємо вам про ті важливі речі, на які слід звернути увагу перед покупкою.

 

 

Різноманіття моделей і важливість правильного вибору

Покупки завжди потрібно намагатися здійснювати усвідомлено, щоб вони вирішували вашу певну потребу. Те саме можна сказати і щодо покупки робота пилососа, — цей гаджет повинен вирішувати ваші нагальні завдання. Тому, потрібно вибрати найоптимальніший пилосос, оскільки різні моделі роботів призначені для різних цілей.

Наприклад, якщо у вас багато килимів на підлозі, килимків і доріжок, краще підбирати пилосос, у якого є великий мішок для зберігання сміття. Якщо у вас великий будинок, робот повинен вміти працювати з великими площами. І так далі.

 

робот-пилосос xiaomi який вибрати

 

Xiaomi – одна з компаній, яка намагається надати кожному клієнту саме те, що він шукає. Багато хто знає цю компанію в якості виробника смартфонів, але вона також зробила собі ім’я в індустрії роботизованих пилососів. І на сьогоднішній день Сяомі володіє широким вибором моделей пилососів. Тут дійсно є з чого вибрати, і щоб максимально спростити вам процес вибору, ми підготували сьогоднішній чек-лист.

 

 

На що звернути увагу при виборі робота-пилососа

Давайте позначимо основні технічні характеристики, які ви повинні врахувати перед покупкою.

  • Розміри робота: однією з особливостей робота є його порівняно невеликі розміри, що дозволяє йому займатися прибиранням під ліжками і невеликими столиками. В цілому, чим менше висота робота, тим з більшою ймовірністю він зможе протиснутися під меблями з низьким просвітом і не застрявати. Також, він повинен вміти долати невеликі перешкоди. Середнє значення висоти подолання порогів для робота – 18-20 мм.
  • Час автономної роботи. Чим довше один заряд акумулятора здатний витримувати, тим більше робот зможе працювати автономно. Середнє значення часу роботи на одному заряді – 3,5-4 години (до 240 хвилин).
  • Максимальна площа прибирання. Попереднє значення побічно впливає на максимальне значення площі, яку робот пилосос зможе «обробити». Основні моделі Xiaomi роботів здатні на одному заряді прибирати до 250 кв.м.
  • Шум при роботі: для вимірювання шуму роботи пилососа вам не потрібен децибелметр, — робот-пилосос повинен працювати досить тихо. Більшість моделей працюють на рівні 70 децибел, а більш тихі моделі – на рівні 60 децибел і нижче. Для прикладу, рівень гучності звуку в 60 децибел – це можна порівняти з не сильно гучною розмовою на відстані 1-го метра.
  • Чищення різних типів поверхні. Роботи-пилососи повинні ефективно працювати на всіх перерахованих поверхнях: ворсистий килим, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, скло.
  • Прибирання кутів у приміщенні. Вам потрібно, щоб було чисто не тільки в просторі кімнати, але і в таких важкодоступних місцях, як кути приміщення. З цим завданням повинні справлятися бічні щітки. Зверніть увагу на це при виборі.
  • Завершення прибирання (циклу очищення): ви не зможете весь день стежити за роботою пилососа, тому він повинен сам, без сторонньої допомоги, повертатися в док (на зарядну базу) після завершення прибирання. Також він повинен вміти виплутуватися зі шнурів, розкиданих дитячих іграшок або інших перешкод під час циклу очищення.
  • Технічне обслуговування: не секрет, що роботизованим пилососам потрібен регулярний догляд. Наприклад, бак для сміття бажано очищати після кожного прибирання. Щотижня або два вам буде потрібно чистити фільтр. І кожні пару місяців вам необхідно замінювати фільтри та щітки. Тому, при виборі пилососа звертайте увагу на достатню наявність і характеристики змінних деталей.
  • Додаткові функції: на сьогоднішній день більшість новинок мають підключення по Wi-Fi і додатки-помічники для смартфону. До деяких популярних функцій, які вам можуть знадобитися, можна віднести прибирання за графіком, побудову карти приміщень, віртуальні межі кімнати та багато іншого. Також переконайтеся, що пристрій добре працює без використання застосунків, оскільки іноді у вас може не бути доступу до телефону.

 

робот-пилосос xiaomi який вибрати

 

В нашому сьогоднішньому чек-листі перераховані основні функції та характеристики, на які слід звертати особливу увагу при виборі домашнього робота-пилососа.

Сподіваємося, що даний огляд був для вас корисний та приніс практичну вигоду.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *