Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 16.07.2024)
561400
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8227
танків
15862
ББМ
15368
артилерія
892
ППО
1119
РСЗВ
20680
машин
28
кораблі і катери
Як перевірити свій рівень англійської мови?
Опубліковано Оновлено: 08.07.2024

Як перевірити свій рівень англійської мови?

 

 

Для чого це потрібно? По-перше, якщо ви будете знати свій рівень, це допоможе вам виявити свої сильні сторони, а також напрямки, над якими ще потрібно попрацювати, щоб досягти своїх цілей у вивченні англійської. По-друге, у вас буде орієнтир на нові досягнення та звершення! І по-третє, це можна зробити абсолютно безкоштовно!

В сьогоднішньому огляді ми спробуємо вирішити це питання і віднайти якісну і кваліфіковану відповідь.

 

Для чого і кому потрібно знати свій рівень володіння англійської?

На сьогоднішній день знати англійську мову вкрай необхідно практично всім. Багаж знань за спиною не носити, радше навпаки, – знання обов’язково стануть вам у нагоді. Окремо можна виділити наступні групи, для яких вивчення англійської мови буде вагомим досягненням:

 • Школярі
 • Студенти
 • Бізнесмени
 • Політики
 • Всі, хто планує подорожувати

Для чого і кому потрібно знати свій рівень володіння англійської

 

Як безкоштовно пройти тест на знання англійської мови?

Якщо ви хочете дізнатися, який маєте рівень англійської мови, можемо порекомендувати вам пройти безкоштовний онлайн тест на рівень англійської мови від навчального центру Grade Education Centre. Це найбільший центр міжнародних іспитів володіння англійської мови в Україні. Авторитетність центру підтверджується ліцензією від Cambridge Assessment English UA007.

Зареєструйтеся на сайті і можете приступати до тестування:

 • оберіть бажаний тип тесту (визначення рівня, підготовка до TOEFL або ж підготовка до IELTS)
 • виконайте завдання тесту. На виконання завдань у вас буде певний час, про який вам буде нагадувати таймер. Вам потрібно буде обрати з декількох варіантів правильну відповідь. Не поспішайте, і переконайтеся, що питання вам зрозуміле, перш ніж дати відповідь
 • після тестування результати тесту з попередньою оцінкою будуть надіслані на вашу електронну пошту

 

Важливо знати, що отриманий в результаті рівень є попереднім, якщо вам потрібне більш точне визначення вашого поточного рівня знань, тоді бажано пройти перевірку письмових (Writing) та розмовних (Speaking) навичок. Менеджери навчального центру допоможуть вам у цьому.

Окремо, якщо вам потрібне офіційне підтвердження вашого рівня, тоді бажано пройти іспити CAE (Cambridge Assessment English), IELTS, Linguaskill aбо TOEFL.

Як безкоштовно пройти тест на знання англійської мови

 

Які рівні знань англійської мови існують?

Метод оцінювання володіння англійської мови може мати результатом наступні 6 рівнів, які визнані по всьому світу. Найнижчим рівнем A0 можна вважати ситуацію, коли ви тільки-но починаєте вивчення. Далі йдуть такі рівні з їхнім коротким описом:

 1. A1 (Beginner) – Початковий. Ви в змозі осмислювати, а також використовувати найлегші повсякденні фрази та вирази. Ви можете відрекомендувати себе або інших (свої особисті характеристики, місце проживання тощо). Якщо інша людина говорить чітко, а головне, повільно, ви можете підтримувати спілкування.
 2. A2 (Elementary, Pre-Intermediate) – Нижче від середнього. Ви можете підтримувати найпростіше спілкування, розуміючи речення та часто використовувані фрази (наприклад, базові речі про місце проживання, роботу, покупки тощо). В змозі простими словами зобразити свої нагальні потреби.
 3. B1 (Intermediate) – Середній. Ви можете розуміти та використовувати речення на знайомі або особисто цікаві теми, з якими маєте справу у навчанні, на роботі, на дозвіллі чи подорожі. Можете описати свій досвід, коротко наводити аргументи і пояснення своїх думок, планів, подій, задумів, надій та амбіцій.
 4. B2 (Upper-Intermediate) – Вище середнього. Ви можете вільно та спонтанно підтримувати спілкування з носіями мови, розумієте закладені в складному тексті ідеї (включаючи певні, або ж довільні теми). Можете висвітлити свою точку зору на наявну проблематику, навівши плюси та мінуси різних підходів.
 5. C1 (Advanced) – Просунутий. Розумієте складні, великі тексти і в змозі розпізнати в них неочевидні речі. Спроможні легко і спонтанно розмовляти, не вагаючись у пошуку виразів.
 6. C2 (Proficient) – Досвідчений (Досконалий). Ви з легкістю розумієте майже все, що чуєте або читаєте, і можете не напружуючись розмовляти на більш складні спонтанні теми. Вмієте аналізувати усну чи письмову інформацію з різних джерел, у зв’язному викладі виокремлюючи аргументи і твердження.

 

 

Підводячи підсумки

В сьогоднішньому огляді ми розглянули основні питання, які пов’язані з тестуванням рівня англійської мови, а саме:

 • Для чого потрібно знати свій рівень володіння англійської?
 • Як безкоштовно пройти тест на знання англійської мови?
 • Які рівні знань англійської мови існують?

 

Дякуємо, що читаєте нас! Сподіваємось, що даний огляд був для вас корисним.

 

інформація розміщена на правах реклами

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *