Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 11.07.2024)
555620
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8182
танків
15732
ББМ
15110
артилерія
886
ППО
1119
РСЗВ
20325
машин
28
кораблі і катери
Як правильно підбирати семантику для контекстної реклами?
Опубліковано Оновлено: 29.12.2023

Як правильно підбирати семантику для контекстної реклами?

 

 

Ефективність контекстної реклами залежить від вибору ключових слів. Саме за ключовими словами визначається аудиторія, якій будуть показані ваші оголошення. За статистикою WordStream, 60% компаній витрачають менше ніж годину на тиждень на підбір семантики для контекстної реклами — це критично мало.

Грамотний вибір ключових слів дозволяє в рази підвищити охоплення аудиторії та покращити показники CTR, якості та вартості ліда. Отримати корисні поради щодо налаштування контекстної реклами Ви зможете в блогах СЕО-компаній. Їх ведуть досвідчені фахівці, що дають поради як щодо настроювання кампанії, так і з оптимізації оголошень.

 

Основні критерії складання семантики для контекстної реклами

Враховуйте такі ключові параметри під час збирання ключових слів:

  • Відповідність цілям та завданням рекламної кампанії. Відштовхуйтеся від того, яку конверсію Ви хочете отримати: цільову дію (продаж товару, отримання ліду, підвищення впізнаваності бренду тощо). Також враховуйте аудиторію, на яку буде орієнтована реклама.
  • Специфіка та асортимент вашого бізнесу. В ідеалі ключові слова повинні максимально точно відображати набір товарів, послуг та зон обслуговування, які ви пропонуєте клієнтам.
  • Сезонні запити та загальні тренди. Сезонність та нові тенденції можуть значно вплинути на попит та популярні пошукові запити. Важливо своєчасно оновлювати ключові слова під поточну кон’юнктуру ринку.
  • Конкуренція за кожним ключовим запитом. Проаналізуйте середні ставки та позиції основних конкурентів у видачі пошукових систем і лише потім визначайте для себе оптимальні ставки для розміщення своїх оголошень.
  • Ефективність ключових слів, що використовуються. Слідкуйте за конверсією, CTR, ціною переходу на сайт та іншими важливими KPI для оцінки роботи семантики. Вчасно видаляйте малоефективні запити чи навпаки, додавайте нові перспективні варіанти.

 

Як оптимізувати та розширити семантичне ядро?

Як оптимізувати та розширити семантичне ядро?

Доповнити основне семантичне ядро можна:

  1. Додаванням синонімів. Підбирайте слова, близькі за змістом до відібраних ключовиків. Це дозволить охопити широкий спектр семантично пов’язаних запитів.
  2. Використання словосполучень різної довжини — від двох-трьох слів до цілих фраз. Це збільшить варіативність запитів та охоплення різноманітних пошукових намірів.
  3. Додаванням регіональних та локальних варіацій ключових слів — наприклад, назв конкретних міст та районів. Так ви зможете залучити місцевих потенційних клієнтів.
  4. Увімкнення запитів з друкарськими помилками та граматичними помилками. Часто користувачі вводять запити з друкарськими помилками, які також має сенс враховувати.
  5. Регулярне оновлення та поповнення списку ключових слів. Відстежуйте нові тенденції, актуальні теми та події, щоб вчасно додавати релевантні пошукові запити. Це забезпечить максимальне охоплення цільового трафіку.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *