Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 28.05.2024)
503800
осіб
357
літаків
326
гелікоптерів
7692
танків
14858
ББМ
13029
артилерія
815
ППО
1085
РСЗВ
17740
машин
27
кораблі і катери
Адаптивний сайт для малого бізнесу з допомогою конструктора
Опубліковано Оновлено: 05.10.2021

Адаптивний сайт для малого бізнесу з допомогою конструктора

Чи багато ви знаєте людей, у яких немає смартфонів або тих, хто не користується мобільним Інтернетом? Скоріш за все, одиниці. Більше половини сайтового трафіку в Мережі надходить не з комп’ютерів, а з мобільних пристроїв. Зрозуміло, що сайт на ПК та телефоні виглядає дещо інакше. Тож для зручності перегляду необхідна оптимізація проекту з технічного боку.

Адаптивний сайт – це його здатність автоматично визначати пристрій відвідувача і підлаштовуватись для коректного відображення на ньому. Це особливості верстки. Кожен сучасний сайт зобов’язаний бути адаптивним. Це не опція або побажання – саме зобов’язаний, інакше він одразу втрачає 50% трафіку та позицій у пошукових системах на користь конкурентам.

Якщо людина заходить на сайт із телефону та змушений скропити його по горизонталі, розширює області сайту, щоб роздивитись контент, він, скоріше всього, повернеться до пошукової системи та перейде за наступним посиланням. Це псує поведінковий фактор, що впливає на ранжування в пошукових системах, як і сам факт відсутності мобільного оптимізації сторінок сайту. З точки зору SEO це катастрофа в сучасних реаліях. Усі конкуренти будуть вище в пошуковій видачі – і криві, і кульгаві, проте адаптивні.

Таким чином, адаптивність – обов’язкова умова для нормального розвитку сайту та отримання від нього 100% користі. Але як її досягти? Зрозуміло, що верстати такий макет – це справа фахівця, не новачка. Кваліфікована технічна задача. Значить, потрібно користуватися готовими рішеннями, одним з яких у своєму роді є конструктор сайтів uKit. Він дозволяє без нічого створювати адаптивні сайти для бізнесу, які ще й добре просуваються без спеціальних навичок з боку користувача.

Адаптивний сайт для малого бізнесу з допомогою конструктора

 

Можливості констуктора uKit

uKit – це чистокровний конструктор сайтів для підприємців малого та середнього бізнесу. Він розрахований на швидке досягнення мети – презентацію товарів або послуг, залучення трафіку на сайт, зручну комунікацію з клієнтами і облік/закриття отриманих заявок. Налагоджений механізм від вибору шаблону до першого клієнта.

Готових тем оформлення понад 500 варіантів, всі вони адаптивні, виглядають приємно і розкладені по категоріям 40 тематик бізнесу: юриспруденція, сільське господарство, реклама, дизайн, туризм, продукти харчування, одяг і взуття, кафе і ресторани, будівництво, авто, ведучий заходів, меблі, оздоблення приміщень, фінанси, спорт та інші. Кожен шаблон упакований тематичним демо-контентом, за зразком якого новачок може внести свої дані і отримати готовий до публікації сайт. Шаблони адаптивні, але ви можете окремо редагувати ПК-шну і мобільні версії для найкращої подачі контенту.

Адаптивний сайт для малого бізнесу з допомогою конструктора

 

Дизайн можна налаштувати, вибравши колірну схему, пару шрифтів, фон, ефекти та інше. Можна також змінювати структуру всередині секцій, які утворюються після додавання на сторінки готових блоків або окремих віджетів: контакти, карта, текст, слайдер, галерея, меню, кнопка, іконка, картинка, відгуки, прайс, картка товару, етапи, таблиці, спойлер, цитата, таймлайн, таймер зворотного відліку. Будь-який віджет можна налаштувати, клацнувши по ньому.

До сайту можна підключити зовнішні сервіси, серед яких соціальні мережі, CRM для обліку заявок і роботи з клієнтами, онлайн-консультанти та інше. В системі є блоговий модуль, позначений віджетом «Інформери новин». Рекомендується його використовувати для новинного розділу сайту-візитки – це допоможе в просуванні сайту і, можливо, приверне увагу відвідувачів своїм змістом.

Адаптивний сайт для малого бізнесу з допомогою конструктора

 

З цікавого відзначимо віджет калькулятора послуг – штука, в якому нескладно збираються інтерактивні форми для підрахунку вартості конфігурацій товарів або послуг. Сенс тактй: клієнт сам вибере опції (піца з подвійним сиром і потрійною шинкою, припустімо), а калькулятор порахує вартість і дозволить одразу оплатити замовлення. Також корисними будуть спливаючі вікна – форми зворотного зв’язку, оголошення, новини і т.д. А ще конструктор автоматично створює резервні копії сайту, між якими легко перемикатися.

Основна перевага – хороший SEO-потенціал. uKit має вбудований рекламний модуль, який вміє налаштовувати і запускати рекламні кампанії в Яндекс і Google. Контекстна реклама швидко призводить клієнтів на сайт, тому користуватися цим інструментом треба тільки після того, як виключно всі роботи по сайту будуть завершені.

Адаптивний сайт для малого бізнесу з допомогою конструктора

 

Висока продуктивність сайтів – ще один вагомий плюс системи. Навряд чи ви будете втрачати клієнтів через те, що вони не зможуть дочекатися завантаження сторінки. Швидкість від 80 балів по PageSpeed ​​– результат, що перевершує більшість конструкторів. Разом, адаптивність, SEO-оптимізація, швидкість роботи і рекламний модуль сумарно дають хороший результат по частині розкрутки і відгуку в аудиторії.

 

Вартість

uKit дає 14-денний тестовий період, протягом якого можна тестувати всі його можливості, включаючи магазинний модуль. Ціни платних тарифів тим нижче, чим довше період передоплати. За 2 роки ціна мінімальна, за місяць – максимальна. Оптимальний варіант – оплата за рік, що дає знижку в 30%. Такі сайти живуть рік, як мінімум, менше не має сенсу.

На всіх тарифах дають необмежений хостинг і безліміт на SMS-повідомлення про замовлення зворотного дзвінка клієнтами. Не будемо перераховувати всі умови і плани, відзначимо той, який ідеально підходить для запуску хорошої візитівки або лендингу. Тариф «Базовий», коштує $84/рік, дає доступ до всіх можливостей, крім магазинного модуля, прибирає копірайт системи з футера і дозволяє в живому режимі спілкуватися з техпідтримкою в ​​будь-який час доби.

Адаптивний сайт для малого бізнесу з допомогою конструктора

 

Після підключення свого домену в якості бонусу до нього автоматично додається SSL-сертифікат. Гарантія повернення коштів після здійснення оплати становить 14 днів, обсяг повернення – 100%. Відзначимо ще дещо: в Мережі гуляють промокоди на знижку в 25% для будь-якого тарифу uKit. Ви точно знайдете один з них.

 

Підводимо підсумки

Адаптивний сайт – єдино життєздатний варіант в поточних реаліях. З нуля такий вам може створити програміст. За дорого. Як правило, бізнесу потрібен сайт-візитка або лендінг для позиціонування продуктів або послуг. Це досить компактні і нескладні з технічної точки зору проекти, в які немає сенсу залучати великий бюджет і розтягувати час їх розробки.

Одне з оптимальних рішень – використовувати для цього конструктор з візуальним редактором. В даному огляді ми розглянули uKit, оскільки створення бізнес-сайтів – його прямий профіль. Безліч адаптивних за замовчуванням шаблонів, простота редактора, достатня кількість корисних інтеграцій, цікаві віджети, автоматичне налаштування контекстної реклами, помірна вартість – всі ці фактори чітко вказують на високий рівень якості інструменту і його привабливість для кінцевого користувача.

Чим би ви не займалися, зробити і просунути сайт для залучення клієнтів буде простіше з конструктором uKit. За 2-3 дні ви впораєтеся, а через 7-10 днів, скориставшись рекламним модулем, отримаєте свого першого клієнта.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *