Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 14.06.2024)
524060
осіб
359
літаків
326
гелікоптерів
7936
танків
15234
ББМ
13818
артилерія
849
ППО
1101
РСЗВ
18854
машин
28
кораблі і катери
Додатки в айфоні, які допоможуть організувати життя
Опубліковано Оновлено: 20.10.2023

Додатки в айфоні, які допоможуть організувати життя

Ми користуємося своїми смартфонами щодня, часто навіть не випускаючи їх з рук годинами. У такому стані кожен проходить етап, коли час раптово починає витрачатися не туди, куди ми насправді хотіли б його спрямувати. Звичайно, адже у всьому є свої плюси та мінуси, як і в нашому улюбленому iPhone. Щоб телефон приносив лише користь та дарував позитивні емоції, важливо вміти користуватися ним з розумом.

 

Корисні програми

Після того як ви вирішили купити айфон, одразу задумайтеся про те, як будете його використовувати. У смартфон цієї марки вже вбудовано безліч додатків, які зможуть налагодити ваш графік, допоможуть стежити за здоров’ям, а також нагадувати про важливі дати та події. Серед таких додатків, на які варто звернути увагу, можна виділити:

  • Додаток Health. Це дуже багатогранна програма, в якій ви можете не тільки відстежувати дані свого стану здоров’я, але також вивчити корисну інформацію про важливість різних систем організму. Він розповість вам про важливість сну, графік харчування, порадить способи гармонізації стресових станів і т.д. Щоб почати користуватися цим додатком на максимум, бажано вивчити всі його пункти і ввести в відповідні колонки особисту інформацію. Наприклад: ваша вага, параметри для відстеження фігури, час сну для перевірки його якості та кількості. Поставивши нагадування, програма зможе періодично давати про себе знати повідомленнями, де запитуватиме про ваш поточний стан.
  • Додаток Нотатки. У цій програмі вбудовано настільки багато функцій, що ви можете складати таблиці, марковані списки, всіляко форматувати тексти і т.п. Ця програма дуже зручна для тих, хто стежить за своїми справами і працює над графіком, продуктивністю. У нотатках ви можете з вечора вписувати свої плани наступного дня, редагуючи сторінку таким чином, що ви зможете відзначати галочками виконані пункти.
  • Вбудована настройка Focus. Дозволить вам налаштовувати годинник для певних видів діяльності протягом дня, а також відключати повідомлення від конкретних людей, додатків тощо під час своєї роботи чи іншої дії, яка потребує концентрації уваги. Встановлюйте проміжки таким чином, щоб вони включалися автоматично. Тоді ви зможете навіть не відволікатися на виставлення режиму, а відразу занурюватися в роботу, коли настане час.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *