Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 16.07.2024)
561400
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8227
танків
15862
ББМ
15368
артилерія
892
ППО
1119
РСЗВ
20680
машин
28
кораблі і катери
Хто підготує тексти для сайту та його просування?
Опубліковано Оновлено: 04.08.2023

Хто підготує тексти для сайту та його просування?

 

 

Тільки публікуючи на сайті новий контент, ви зможете залишатися у ТОПі найкращих компаній. Поки хтось розміщує тексти та отримує потік трафіку, інші постачальники послуг можуть вже жалітися над втраченими можливостями. Звичайно, успіх залежить від багатьох факторів, але якісні статті – один з них.

Провести роботу над створенням гарного контенту можна без сторонньої допомоги. Власник сайту/магазину розуміє, на що чекають покупці, і з радістю пропонує їм свої послуги. Але підготувати тексти для сайту без залучення спеціалістів складно. Якщо ви так не думаєте, зверніть увагу на ключові особливості роботи.

 

Чи легко підготувати тексти для сайту

Інформація на сторінках написана для людей, але спочатку її оцінюють алгоритми. Серед вимог ботів вказані корисність, зручність та унікальність. Крім того, тексти для сайту з великою кількістю повторів ключового(их) слова(ів) навряд чи стануть ранжуватися пошуковою системою.

Вирішити це непросте завдання здатні копірайтери. У них є необхідні навички підготовки статей, розуміння вимог алгоритмів та вміння зробити пропозицію привабливою. Досвід у написанні також відіграє важливу роль, але є й додаткові переваги замовлення готових текстів для сайту:

  • наповнення сторінок релевантним контентом;
  • підкреслення переваг компанії;
  • легке знайомство з брендом, послугами та товарами.

Знайти виконавця непросто, але не поспішайте відмовлятися від цієї ідеї. Копірайтери від українських студій допоможуть тим, хто потребує якісних статей.

Ми співпрацюємо з відомою українською компанією Collaborator, в арсеналі якої є багато майданчиків та виконавців SEO-завдань.

Тексти для сайту від копірайтерів

 

Тексти для сайту від копірайтерів студії контенту

Робота з професіоналами своєї справи подарує легкість та свободу. Це пов’язано з тим, що на початку підготовки досить створити технічне завдання. Цей документ вподальшому використовують автори для написання матеріалів на задану тему. Далі контроль процесу переходить до рук менеджера студії контенту.

Вкрай важлива вичитка текстів. Для цього не потрібно вивчати правила правопису, адже команда агентства вже має своїх редакторів. Вони перевіряють готовий варіант і виправляють помилки, описки, неточності.

Командна робота над текстом – важлива перевага студій копірайтингу. Усі фахівці працюють в одній компанії, а шукати експертів самостійно не доводиться. Так, копірайтери, редактори та менеджери SEO-студій наполегливо пропонують створювати саме якісне наповнення для своїх бізнес-сторінок та профілів.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *