Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 16.07.2024)
561400
осіб
361
літаків
326
гелікоптерів
8227
танків
15862
ББМ
15368
артилерія
892
ППО
1119
РСЗВ
20680
машин
28
кораблі і катери
Як працює персоналізація в інтернет-магазині
Опубліковано Оновлено: 30.12.2023

Як працює персоналізація в інтернет-магазині

 

 

Персоналізація в інтернет-магазині — одна з найефективніших стратегій для підвищення конверсії, нарощування продажів та до того, щоб клієнти були більш задоволені. На досвіді команди розробників платформи Shop-Express та власників успішних інтернет-магазинів ми розповімо:

  • Що таке персоналізація?
  • Навіщо вона потрібна?
  • Які переваги дає?
  • Як її впровадити?

 

Читайте практичні рекомендації, що базуються на успішних кейсах продажів з допомогою інтернет-магазинів та соцмереж.

 

Використовуйте дані клієнтів

Персоналізація починається зі збору та аналізу даних про клієнтів. Перший крок до цього — формування бази, що включає імена клієнтів, їх контактні дані та історію покупок. Ця база може зберігатись в адмінці інтернет-магазину або підключеній CRM системи.

 

Рекомендації товарів

Рекомендації товарів на основі попередніх покупок роблять контент більш релевантним для користувача. А значить, він з більшою ймовірністю зробить покупку. Тому правильно налаштований блок схожі товари та алгоритм рекомендацій в інтернет-магазині допоможуть реалізувати це.

 

Сегментація та персоналізовані розсилки

Зібрану базу клієнтів можна сегментувати і надсилати кожному користувачу повідомлення, відповідні до його інтересів. Для цього потрібно інтегрувати інтернет-магазин із сервісами e-mail розсилок чи чат-ботів у месенджерах.

Персоналізація розсилок підвищує залученість та лояльність аудиторії. Це працює через кілька факторів.

 

Основа на попередніх покупках

Ви можете проаналізувати історію покупок та надіслати відповідні пропозиції в електронних листах. Наприклад, книжки того ж автора чи на подібну тематику.

 

Аналіз переглядів та активності

Часто персоналізація базується на аналізі активності користувача на сторінках інтернет-магазину. Наприклад, якщо відвідувач кілька разів переглядав товар, але не придбав можна надіслати електронний лист із додатковою інформацією чи спеціальними пропозиціями, пов’язаними з цим товаром.

 

Прив’язка до особливих дат та подій

Якщо у вас є інформація про день народження покупця, можна надіслати повідомлення з привітаннями та промокодом на спеціальну знижку, що діятиме обмежений період часу. Також можна привітати з Різдвом, Новим роком чи іншими святами.

 

Звернення на ім’я

Звісно ж про персоналізацію можна говорити лише якщо ви знаєте ім’я людини та використовуєте його в повідомленнях. Для будь-яких інструментів розсилок зібрати і правильно використовувати таку інформацію це базова функція.

 

Персоналізація в соцмережах

Основна суть персоналізації в соцмережах полягає в тому, щоб показати кожному сегменту цільової аудиторії рекламу та контент, що найбільше орієнтований на їх потреби та інтереси. Завдяки цьому бренд отримає більше лояльних так активних підписників у соцмережах і конвертує цю аудиторію в покупців.

 

Висновки

З персоналізацією пов’язані і значні виклики. Головні з них це надмірний збір даних про клієнтів, їх захист та належне використання. Якщо ви зможете забезпечити етичне використання даних та дійсно задовольняти потреби аудиторії, стратегія персоналізації збільшить кількість продажів та рентабельність вашого інтернет-магазину.

 

огляд розміщений на правах реклами

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *