Для прибуткового ведення бізнесу іноземні підприємці обирають ОАЕ. І цьому є низка пояснень, а саме податкові пільги та отримання резидент-візи. Серед затребуваних бізнес-напрямків можна відзначити ринок нерухомості, туризм, міжнародну торгівлю, логістику та транспорт, будівництво, ІТ-сферу, фінансово-інвестиційну діяльність.
На ринку є чимало профільних компаній, в яких працюють досвідчені агенти, що допоможуть відкрити компанію в ОАЕ у найкоротші терміни. При цьому кожному клієнту гарантується конфіденційність та безпека, швидке оформлення візи резидента та податкового сертифікату.
Резидентство Дубаю: що дає і які особливості?
В Еміратах іноземним особам дозволено відкривати такі види компаній – місцеві, оншорні та офшори. Кожна з них має свої особливості та умови для реєстрації. Краще одразу звертатися до консалтингового агента, оскільки процедура складна та потребує знань законодавства ОАЕ.
Здобуття резиденства надає іноземним особам широкі можливості, а саме:
- право на проживання на території країни;
- відвідування сусідніх країн без обмежень;
- звільнення від сплати податків (податкові пільги);
- право на купівлю або оренду об’єктів нерухомості;
- отримання посвідки на проживання та ін.
Вона видається на 2-3 роки із можливістю багаторазового продовження. Середня вартість оформлення складає від 2500 дирхам. Крім того, після реєстрації компанії резидентську візу може отримати не лише її власник, а й працівники.
Головна вимога – відвідування ОАЕ мінімум раз на 180 днів, інакше є підстави для її блокування, а це вимагатиме повторного оформлення та матеріальних витрат.
Отримати резидент-візу в Еміратах можна кількома способами. Це реєстрація фірми, придбання об’єкта нерухомості на певних умовах, працевлаштування та вступ до ВНЗ.
В оформленні резидентства може бути відмовлено. Це здійснюється на підставі переліку певних захворювань, кримінального минулого у заявника та ін.
Податкове резидентство Дубай: що дає?
Для іноземних осіб податкове резидентство Дубай дозволяє уникнути подвійного оподаткування. Для цього вони мають отримати податковий сертифікат у Міністерстві фінансів.
Слід написати заяву, надати пакет документів, у тому числі виписку з рахунку з банку, та підтвердити місце проживання. Сертифікат можуть отримати фізичні та юридичні особи за умови відповідності встановленим вимогам.
Наприклад, у фізособи має бути віза резидента (термін дії не менше шести місяців), підтверджений факт платоспроможності та місця проживання в країні, а також імміграційна звітність.
Після надання всіх документів, розгляду та схвалення іноземній особі видається офіційний (легалізований) сертифікат податкової резиденції. Він дозволяє уникнути подвійного оподаткування та засвідчується в МЗС.