Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 26.05.2024)
501190
осіб
357
літаків
326
гелікоптерів
7662
танків
14803
ББМ
12953
артилерія
814
ППО
1083
РСЗВ
17639
машин
27
кораблі і катери
Що дає резидентство Дубаю?
Опубліковано Оновлено: 31.10.2023

Що дає резидентство Дубаю?

Для прибуткового ведення бізнесу іноземні підприємці обирають ОАЕ. І цьому є низка пояснень, а саме податкові пільги та отримання резидент-візи. Серед затребуваних бізнес-напрямків можна відзначити ринок нерухомості, туризм, міжнародну торгівлю, логістику та транспорт, будівництво, ІТ-сферу, фінансово-інвестиційну діяльність.

На ринку є чимало профільних компаній, в яких працюють досвідчені агенти, що допоможуть відкрити компанію в ОАЕ у найкоротші терміни. При цьому кожному клієнту гарантується конфіденційність та безпека, швидке оформлення візи резидента та податкового сертифікату.

 

Резидентство Дубаю: що дає і які особливості?

В Еміратах іноземним особам дозволено відкривати такі види компаній – місцеві, оншорні та офшори. Кожна з них має свої особливості та умови для реєстрації. Краще одразу звертатися до консалтингового агента, оскільки процедура складна та потребує знань законодавства ОАЕ.

Здобуття резиденства надає іноземним особам широкі можливості, а саме:

  • право на проживання на території країни;
  • відвідування сусідніх країн без обмежень;
  • звільнення від сплати податків (податкові пільги);
  • право на купівлю або оренду об’єктів нерухомості;
  • отримання посвідки на проживання та ін.

 

Вона видається на 2-3 роки із можливістю багаторазового продовження. Середня вартість оформлення складає від 2500 дирхам. Крім того, після реєстрації компанії резидентську візу може отримати не лише її власник, а й працівники.

Головна вимога – відвідування ОАЕ мінімум раз на 180 днів, інакше є підстави для її блокування, а це вимагатиме повторного оформлення та матеріальних витрат.

Отримати резидент-візу в Еміратах можна кількома способами. Це реєстрація фірми, придбання об’єкта нерухомості на певних умовах, працевлаштування та вступ до ВНЗ.

В оформленні резидентства може бути відмовлено. Це здійснюється на підставі переліку певних захворювань, кримінального минулого у заявника та ін.

 

Податкове резидентство Дубай: що дає?

Для іноземних осіб податкове резидентство Дубай дозволяє уникнути подвійного оподаткування. Для цього вони мають отримати податковий сертифікат у Міністерстві фінансів.

Слід написати заяву, надати пакет документів, у тому числі виписку з рахунку з банку, та підтвердити місце проживання. Сертифікат можуть отримати фізичні та юридичні особи за умови відповідності встановленим вимогам.

Наприклад, у фізособи має бути віза резидента (термін дії не менше шести місяців), підтверджений факт платоспроможності та місця проживання в країні, а також імміграційна звітність.

Після надання всіх документів, розгляду та схвалення іноземній особі видається офіційний (легалізований) сертифікат податкової резиденції. Він дозволяє уникнути подвійного оподаткування та засвідчується в МЗС.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *