Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 29.05.2024)
505100
осіб
357
літаків
326
гелікоптерів
7700
танків
14891
ББМ
13066
артилерія
815
ППО
1087
РСЗВ
17796
машин
27
кораблі і катери
Основи SEO в 2017 році
Опубліковано Оновлено: 19.01.2017

Основи SEO в 2017 році

В цій статті я підібрав основні СЕО-поради на 2017 рік. Сподіваюсь, що вони допоможуть вашому веб-сайту досягти кращих результатів в пошукових системах!

 

В першу чергу мобільне індексування

Я не повинен вам нагадувати, але все більше людей користуються пошуком в Google за допомогою мобільного пристрою. Система ранжування Google, однак, як і раніше надає більший пріоритет десктопній версії сторінки. Це може бути проблематичним з точки зору SEO, особливо якщо мобільна версія даної сторінки відрізняється від версії для ПК з точки зору її змісту та UX (досвід взаємодії користувача із веб-сайтом).

Ось чому, починаючи з листопада 2016 року, Google почав експериментувати з першочерговим мобільним індексуванням. Алгоритм Google буде все частіше використовувати мобільну версію веб-сайту для ранжування його сторінки, замість того щоб зосереджуватися виключно на ПК-версії сторінки.

Так що ж це означає для веб-дизайну?

  • Використання “водянистого” контенту на мобільних сторінках може нашкодити вашому рейтингу.
  • Ще більш важливо, ніж раніше, зосередитися на швидкості завантаження вашого сайту.

Ви могли б також розглянути питання про впровадження Прискорених сторінок для мобільних пристроїв (AMP). AMP використовує альтернативну html-розмітку, щоб створити вторинну, “полегшену” версію існуючих сторінок. Метою AMP є різке підвищення продуктивності мобільного Інтернету. Google показує символ блискавки поруч із сторінками AMP в мобільних результатах пошуку, що може позитивно вплинути на рейтинг кліків.

Прискорені сторінки для мобільних пристроїв (AMP)

Вам не потрібно поспішати і створювати сторінки AMP якомога швидше, але це варте спроби, щоб оцінити його рентабельність (ROI).

 

Введення в Насичені Картки

Я впевнений, що ви обізнані про насичені фрагменти (rich snippets); ці поліпшені результати пошуку засновані на структурованих даних, наприклад таких як schema.org.

Минулого року Google представив Насичені Картки. Насичені Картки – це суттєво покращений варіант насичених сніпетів у ще більш привабливому візуальному форматі. Вони можуть значно поліпшити рейтинг кліків на ваших сторінках.

Насичені Картки

В даний час Насичені Картки доступні для рецептів, фільмів, місцевих ресторанів (кафе) та онлайн-курсів. Дізнайтеся тут, які поля необхідно розмічати для того, щоб з’явилися ваші Насичені Картки.

 

Машинне навчання

Метою компанії Google є показати вам найбільш значущі результати для будь-якого даного запиту. Для того, щоб поліпшити свої сервіси, компанія постійно робить тонке налаштування алгоритму ранжування. Rankbrain є одним з таких тонких хитрощів ранжування.

Rankbrain є однією з форм штучного інтелекту, який використовує машинне навчання для аналізу пошукових запитів і пошукового ранжування. Він може автоматично розпізнавати патерни (закономірності, закономірна регулярність). Для прикладу: в одному дослідженні програмне забезпечення «вивчило» столиці світу шляхом аналізу новинних статей.

Як буде Rankbrain впливати на SEO в 2017 році?

Простіше кажучи: припиніть проводити оптимізацію лише за допомогою одних ключових слів. Замість того щоб створювати окремі сторінки для “ключового слова А”, “синоніма B” і “синоніма C”, набагато краще буде, якщо їх об’єднати на одній сторінці. Подумайте про саму тему сторінки, а не ключові слова.

 

Індексовані Прогресивні Web Додатки

Веб-сайт чи додаток? Зкомбінуйте найкраще з обох через “прогресивні веб-додатки”. Ці додатки не вимагають встановлення, можуть надсилати швидкі сповіщення, швидко завантажуватися, мати значок-іконку на початковому екрані та багато іншого.

Щоб отримати максимальну віддачу від цих прогресивних веб-додатків, важливо зробити їх індексованими. Ось чому Google нещодавно випустив ряд керівних принципів, щоб зробити саме так.

 

Голосовий Пошук

OK Google, Siri, Кортан, Amazon Echo, Головна сторінка Google – голосовий пошук сьогодні знаходиться на підйомі. І це має деякі наслідки для SEO.

Взагалі кажучи, є різниця між голосовими шукачами та людьми, які друкують пошуковий запит. Перші, з набагато більшою ймовірністю, прагнуть швидких, коротких відповідей. Другому ж типу шукачів цікаві певно більш докладні відповіді. Вам потрібно задовольнити обох, тому я пропоную вам:

  • реалізувати структуровані дані, щоб допомогти пошуковим системам зрозуміти ваш контент
  • зосередити увагу на довгих ключових словах, які відповідають на хто, що, кому, коли, де і чому – запити

 

Висновок

Основи ж SEO залишаються незмінними навіть і у 2017 році: розміщуйте якісний контент, який легко сканується пошуковими роботами і переконайтеся, що він отримує багато посилань. Є також і деякі нові речі, на які потрібно звернути увагу, тож тут мої пропозиції на цей рік:

  • Переконайтеся, що структуровані дані правильно реалізовані і не баріться із впровадженням Насичених Карток.
  • Зосередьтеся на “мобільному-в-першу-чергу” підході у своєму веб-дизайні.
  • Використовуйте ключові слова з “довгим хвостом”, які відповідають на хто, що, кому, коли, де і чому – питання.

 

Стаття перекладена спеціально для сайту TutsPlus.

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *