Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 11.04.2024)
450890
осіб
347
літаків
325
гелікоптерів
7137
танків
13679
ББМ
11452
артилерія
754
ППО
1040
РСЗВ
15298
машин
26
кораблі і катери
Як почати вивчати SEO
Опубліковано Оновлено: 30.12.2023

Як почати вивчати SEO

Вирішили змінити професію та почати розвиватися в галузі SEO, але не знаєте де шукати перевірену інформацію та поради, які допоможуть підвищити ваші скіли у галузі просування сайтів? Почніть із прочитання цієї статті, яка допоможе розставити пріоритети та почати подорож у захоплюючий світ пошукової оптимізації.

 

Курси, література та приватні консультації: що вибрати?

Курси, література та приватні консультації: що вибрати?

 

Успіх фахівців, що спеціалізуються на просуванні сайтів, багато в чому залежить від того, чи готові вони до регулярного самонавчання. Почати варто з безкоштовних курсів SEO для початківців онлайн, на яких можна отримати базові знання:

  • Зрозуміти, що таке SEO;
  • Розібратися з інструментами, що використовуються в просуванні;
  • З’ясувати, що таке пошукові алгоритми та як вони працюють.

 

Після того, як 1-2 базові безкоштовні курси пройдено, можна придбати пару підручників і записатися на просунуте навчання seo просуванню від СЕО-компаній. Саме на таких курсах фахівці нададуть покрокові інструкції щодо оптимізації інформації в мережі, поділяться власними секретами роботи, накопиченими в ході багаторічної практичної роботи та підкажуть подальші шляхи вдосконалення умінь та знань.

Самостійне навчання SEO варто продовжити за допомогою літератури, рекомендованої на курсах. Усі питання варто записувати – на частину з них відповіді знайдуться в процесі читання посібників, частина ж залишається невирішеною. Задати такі питання можна експертам, записавшись на приватну консультацію.

 

Інформація, яка повинна міститись в книгах і курсах для новачків

Інформація, яка повинна міститися в книгах та курсах для новачків

 

Кожному, кого цікавить просування в пошукових системах та його принципи, фахівці СЕО-компаній рекомендують звертати увагу на продукти, у тому числі SEO-курс для початківців, що дають відповіді на такі питання:

  • основні принципи та терміни, пов’язані з індексацією сторінок у Google;
  • що дає SEO та як його поєднувати з іншими каналами досягнення клієнта;
  • як розподіляти контент на сайті, як планувати контент та будувати цільові сторінки;
  • що таке ключові слова, де їх шукати і як використовувати на практиці;
  • яку роль відіграють посилання в просуванні та як їх отримувати;
  • як виконувати самостійний аудит SEO та які інструменти для цього використовувати.

 

Пам’ятайте, без теоретичних знань стати компетентним і затребуваним фахівцем у вас навряд чи вийде.

 

Інструменти, з якими варто познайомитися сео-оптимізаторам-початківцям

Інструменти, з якими варто познайомитися сео-оптимізаторам-початківцям

 

Вивчення основ SEO для початківців – це лише перший крок у формуванні компетентного сео-фахівця. Майбутній експерт повинен вміти використовувати різні інструменти для сео-оптимізації, за допомогою яких можна виконати аудит веб-сайту, а також дій за межами www, наприклад, для отримання посилань або аналізу конкурентів.

Багато таких інструментів доступні для використання повністю безкоштовно. До них належить Google Search Console. Це програмне забезпечення може використовуватись для моніторингу сайту, в т.ч. його стану, видимості, виявлення різних помилок, аналізу вхідних посилань, а також для підтримки індексації нового контенту, наприклад, шляхом надсилання картки сайту або ручної подачі URL-адрес.

Більш функціональним інструментом, який використовується в роботі новачками, може стати Screaming Frog, призначений для сканування веб-сайтів, збору важливої для сео-просування інформації та технічної оптимізації веб-сайтів. За допомогою цього програмного забезпечення можна швидко виявляти та діагностувати найпоширеніші проблеми, наприклад, причину блокування індексації або дублі на сайті. Альтернативою Screaming Frog можуть стати, наприклад Sitebulb або DeepCrawl.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *