Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 17.06.2024)
527390
осіб
359
літаків
326
гелікоптерів
7958
танків
15287
ББМ
13927
артилерія
853
ППО
1104
РСЗВ
18991
машин
28
кораблі і катери
Як створити розумні торгові кампанії через Merchant Center?
Опубліковано Оновлено: 01.06.2024

Як створити розумні торгові кампанії через Merchant Center?

 

 

Інтеграція Merchant Center з Google Рекламою відкриває доступ до такого ефективного типу кампаній, як Smart Shopping Campaigns.

Це формат торгових кампаній у Google Рекламі на основі машинного навчання, який допомагає рекламодавцям охопити більше потенційних покупців та збільшити продаж за оптимальної ціни за конверсію.

Нижче ми підготували невелику інструкцію про те, як запустити цей ефективний рекламний інструмент при налаштуванні Google Мерчант, і що для цього потрібно.

 

Як створювати торгові кампанії нового покоління?

Для початку Вам потрібно буде підготувати та оптимізувати товарний фід у Google Merchant Center. В ідеалі структура та якість фіда повинні дозволяти рекламній системі Google створити привабливі оголошення для будь-якого товару та показати їх саме тим користувачам, які з високою ймовірністю його куплять за вказаною ціною.

Для перевірки фіда на відповідність вимогам та якості даних використовуйте звіти діагностики в Merchant Center та сторонні сервіси аудиту фідів (наприклад, Feedonomics, Merchantfeed).

Щоб алгоритми розумних кампаній могли оптимізувати ваші оголошення на основі реальних даних про продаж, необхідно з’єднати всі ключові сервіси Google у єдину систему наскрізної аналітики.

Перш за все, переконайтеся, що у Вас є 3 ключові елементи:

  • обліковий запис Merchant Center з активним фідом;
  • обліковий запис Google Ads:
  • обліковий запис Analytics із підключеним Enhanced Ecommerce.

Після налаштування дані про цільові дії користувачів на вашому сайті (конверсіях) почнуть передаватися з Analytics в Google Ads і використовуватися алгоритмами Розумних кампаній як сигнали для оптимізації та автоматичного призначення ставок.

Для максимальної ефективності Розумних кампаній Google також рекомендує встановити на всі сторінки сайту (особливо сторінки товарів та кошика) глобальний тег динамічного ремаркетингу. Він дозволяє системі ідентифікувати користувачів, які раніше відвідували ваш сайт та переглядали певні товари, щоб потім показувати їм персоналізовані оголошення саме по цих товарах з урахуванням ймовірності покупки.

Оголошення Google Smart Shopping

Далі додайте дані про вартість конверсій. Вони необхідні алгоритмам для того, щоб оптимізувати кампанії за принципом максимізації цінності конверсій, а не просто їхньої кількості. Найпростіший спосіб забезпечити передачу цих даних — налаштувати подію конверсії “Купівля” в Google Analytics з динамічним значенням (сумою покупки) та імпортувати її в Google Ads.

Для створення найрозумнішої торгової кампанії в Google Ads перейдіть до розділу «Кампанії» та натисніть «Плюс», потім виберіть ціль «Продажі» > «Магазин із товарним фідом». Виберіть обліковий запис Merchant Center, який Ви бажаєте використовувати для цієї кампанії (якщо їх декілька).

Дайте кампанії назву та виберіть країну, де будуть показуватись ваші оголошення. Задайте бюджет кампанії суму, яку ви готові витрачати на неї щодня. Google рекомендує встановити бюджет мінімум у 10 разів більше, ніж вартість 1 конверсії у вашій ніші.

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *