Підступна війна росії проти України. Орієнтовні втрати ворога
(станом на 28.05.2024)
503800
осіб
357
літаків
326
гелікоптерів
7692
танків
14858
ББМ
13029
артилерія
815
ППО
1085
РСЗВ
17740
машин
27
кораблі і катери
Як керувати своїм власним розумом
Опубліковано

Як керувати своїм власним розумом

Вміння керувати своїми думками може бути одним з найскладніших, але найбільш корисних інструментів для того, щоб жити істинно повноцінним життям. Якщо ви читаєте це, ви, ймовірно, вже знаєте, що ви можете бути господарем свого власного розуму, але як часто ви реалізуєте це своє феноменальне знання?

Якість наших думок визначає якість нашого життя. Саме тому важливо вчитися дисциплінованого мислення, яке дозволить приділяти більше уваги позитивним думкам, а не таким, що отруюють життя.

Сьогодні ми розглянемо 7 практичних і простих у реалізації способів стати повноправним господарем свого власного розуму.

 

 

  1. Дружіть зі своєю емоційною системою поведінки

Ваша система емоційної поведінки – це основний ваш союзник на шляху до того, щоб контролювати свій власний розум. Ваші емоції говорять вам, коли ви знаходитесь в гармонії зі своїми бажаннями, а також коли це далеко не так.

Постійно аналізуйте свої емоції, щоб не упустити момент, коли вашими думками заволодіють заздалегідь обумовлені ідеї або негатив. Емоції можуть варіюватися від загального почуття занепокоєння або нервозності, до прямого гніву; незалежно від того, які ви відчуваєте емоції, вам потрібно зупинитися і оцінити свої думки, перш ніж вони наберуть сили. Так ви зможете визнавати і звільняти емоції, а не займатися обмірковуванням непотрібних, заснованих на занепокоєнні і страху, думками.

 

 

  1. Слухайте своє тіло

Ваше тіло – тонко налаштований інструмент, який реагує на ваші думки. Коли ви дозволяєте розуму заволодіти негативними думками, ваш зовнішній вигляд почне відображати ці думки.

Перші дзвіночки вашого власного тіла: важкість у животі, піт на лобі, насуплені брови, раптовий головний біль, хворі суглоби або початок хвороби. Якщо ви проігнорували свою систему емоційної поведінки, ваше тіло дасть вам ще один шанс переоцінити ваші думки і змінити ваш шлях. Все, що вам потрібно зробити, — усвідомити це.

 

 

  1. Знайдіть свій власний знак зупинки

Для цієї мети ви можете використовувати візуалізацію дорожнього знака STOP, або можете говорити слово СТОП вголос. Незалежно від того, яку форму для знака зупинки ви оберете, він повинен бути готовий в будь-який час, щоб повернути вас з занурення в свої думки у поточний момент.

Це вимагає практики і часу, однак, як тільки ви освоїте його, ваш знак зупинки буде миттєво готовий, як тільки ваші емоції та тіло дадуть сигнал, що ваші думки не працюють в ваших інтересах.

 

 

  1. Думайте про слова як про їжу

Ми знаємо, що їжа важлива для нашого організму та здоров’я, проте слова та образи, яким ми дозволяємо входити в наш розум, мають однакову, якщо не більшу, важливість. Найпростіший спосіб контролювати це – припинити дивитися те, що дратує вас по телевізору. Виключіть будь-який негатив з вашої стрічки Facebook (або іншої соцмережі). Переоцінюйте відносини у вашому житті, які часто призводять до погіршення настрою.

Те, що ви споживаєте, через картинки, слова або дії, має такий же вплив на ваші думки, як їжа та напої для тіла.

 

 

  1. Використовуйте афірмації

Афірмації – це ідеальний спосіб регулярно нагадувати собі, хто господар вашого власного розуму. Розмістіть надихаючі цитати, позитивні висловлювання та цілі по всьому вашому будинку або офісу, щоб ефективно впливати на свої думки.

Іноді все, що вам потрібно – це невелике нагадування, щоб зупинити негативний вир непотрібних думок, перш ніж ви почнете бачити результати цих думок на власному досвіді.

 

 

  1. Не забудьте «викидати сміття»

Результатом постійного моніторингу і перемикання ваших думок є те, що ви все більше усвідомлюєте, що негативні думки накопичуються у вигляді «сміття», який може з’явитися в момент неусвідомленості. Важливість цього полягає в тому, що ви можете забувати застарілі думки і переконання, щоб вони «розчинилися» в ніщо, залишаючи вас вільними.

Це не означає, що ви повинні займатися надмірним аналізом або постійно повертатися до старих питань. Це просто означає визнання думок, які більше не служать вам, щоб змінити їх на ті, які служать. Щоденна медитація – це найефективніший спосіб змусити замовкнути ваш розум і який запускає процес очищення.

Ви дізнаєтеся, що домоглися успіху в цій справі по тому, що ви будете почувати себе легко та ясно.

 

 

  1. Читайте книги майстрів, щоб стати майстром

Існує безліч книг, які допоможуть вам усвідомити свої думки, щоб їх змінити. Витратьте час на такого роду книги, щоб відкрити свій розум. Змінивши свої думки, ви будете здатні змінити своє життя!

 

 

Напишіть тут свою думку/питання

Ваша пошта не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *